Wrzesień 23, 2016

O nas

maszyny

W naszej firmie zespół profesjonalistów zajmuje się wykonywaniem nadruków na tekstyliach. Charakteryzuje nas kompleksowość usług od obsługi klienta przez wykonanie projektu aż do końcowego etapu czyli aplikacji nadruku. W naszej palecie usług można znaleźć koszulki z nadrukami, odzież BHP, odzież sportową. Nadruk może być dowolny od grafiki po tekst różnej wielkości.

Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych tworząc koszulki okazjonalne lub personalizowane, firmy z najróżniejszych branż wykonując dla nich nadruk na odzieży roboczej, jak również obsługujemy agencje reklamowe. W skrócie: „NADRUKI DLA KAŻDEGO”

Szeroka gama metod nadruku daje duże możliwości w rodzaju wykonanego znakowania. Jesteśmy w stanie wykonać nadruk w pełnym kolorze z przejściami tonalnymi zachowując każdy szczegół. Duże możliwości daje również metoda znakowania folią Flex, którą wykorzystujemy najczęściej w znakowaniu koszulek czy odzieży roboczej.

Na życzenie klienta projektujemy najróżniejsze nadruki tak aby w pełni sprostać każdym wymaganiom.

Metody znakowania:

– flex

– flock

– sublimacja

-subliflock

-subliflex

-haft

-sitodruk

-flex 3D


 Twój pomysł na nadruk


Zainteresowanych klientów wykonaniem nadruku, którego nie ma w przedstawionej ofercie, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, bądź mailowego. Z chęcią wykonamy zlecenie, oczywiście w miarę możliwości oraz wyślemy korzystną ofertę na dany produkt.

Koszt wykonania nadruków na koszulkach jest mocno zależny od:
– nakładu
– powierzchni i rodzaju nadruku (dobieramy optymalnie pod dane zamówienie)
– ilości użytych kolorów
– materiału na jakim wykonane zostaje znakowanie.

 Nasze propozycje